BK Klatovy vs. BK Jiskra Domažlice   65:29 (28:2, 35:13, 54:21)

V pátek večer se odehrálo v Klatovech druhé utkání kvalifikace na národní finále kategorie U12. Domácí vstupovali do utkání jako favorité a to také od první minuty dokazovali. Bohužel se projevila naše velká bolest a to je nekoncentrovanost a nepozornost na začátku utkání. Výsledek první čtvrtiny 28:2 !! hovoří za vše. Po důrazném pohovoru se obraz hry podstatně zlepšil a hráči začali bojovat a prosazovat se rychlím protiútokem. Druhou třetinu hráči Domažlic vyhráli o 4b. Soupeř ale kvalitní a kombinační hrou nadále navyšoval svůj náskok a zaslouženě zvítězil. Hráče je nutné pochválit, že i za nepříznivého stavu bojovali až do konce.

Petržík-6, Kalíšek-5, Macht, Prettl a Chmelík-4, Paidar-3, Zvolánek-2, Vondraš-1