BK Klatovy vs. BK Jiskra Domažlice   69:49 (9:26, 32:28, 50:38)

V sobotu k prvnímu utkání kvalifikace U12 nastoupili domažličtí hráči proti favorizovanému celku Klatov a hned na začátku domácí tým dokonale zaskočili, když na ukazateli skoré po pěti minutách svítilo skoré 0:18. Po první čtvrtce byl stav 9:26 a hráči na palubovce odváděli naprosto skvělý a bojovný výkon. Ve druhé čtvrtině se obraz hry změnil a hráči Klatov začali prokazovat svoji sílu. Na náš koš se valil jeden útok za druhým a nebyli jsme schopni se prosadit pod soupeřovým košem. Ve druhém poločase se hrál oboustranně pěkný basketbal, plný bojovnosti, nasazení a osobních soubojů. I když domácí tým nakonec zvítězil rozdílem 20 bodů, tak musím naše hráče pochválit za předvedený výkon a nasazení. K vidění byli krásné přímočaré akce a tak by měl moderní basket vypadat. Bohužel ve druhém zápase proti Plzni už jsme tento výkon nezopakovali. O tom druhý článek na webu.

Kalíšek-11, Strádal-9, Petržík-8, Prettl-5, Paidar, Škarda a Kořínek po-4, Macht a Příbek po-2