BK Loko Plzen C vs. BK Jiskra Domažlice   85:57 (19:11, 39:28, 60:41)

V sobotu večer odcestovali domažličtí hráči do haly plzeňské lokomotivy, kde na ně čekali již před tímto zápasem vítězové základní části KP1. Oba dva týmy nastoupily k zápasu v plné zbroji a na obou lavičkách seděli hráči ligových týmů. Od začátku se hrál pohledný a rychlý basketbal, který svou kvalitou převyšoval utkání v krajském přeboru. Bohužel domácí hráči byli od začátku úspěšnější ve střelbě a první čtvrtinu vyhráli o 8b. Ve druhé čtvrtině se hrálo velice vyrovnaně a bojovalo se o každý kousek palubovky. Od druhého poločasu se obrana domácího týmu ještě přitvrdila a hosté se prosazovali jen velice těžko. Třetí čtvrtinu domácí vyhráli 21:13 a nakročili k vítězství. I když domažličtí hráči vyhráli poslední herní období, tak celkově zaslouženě vyhráli hráči Plzně a vyhráli i celkově základní část KP 1

Hrudka-17, Štípek-15, Tauer-10, Schreiber M.-5, Císař, Hendrich-3, Křižka, Královec-2