BK Jiskra Domažlice vs. TJ Thermia Karlovy Vary   52:21 (14:7, 24:13, 32:21)

V sobotu odpoledne se v domažlické sportovní hale odehrála další dvě utkání KP kategorie U13. Domácí hráči nastoupili v plné sestavě, ve které si svou premiéru odbyl 182cm vysoký Jan Altynský. Od první minuty si domažličtí hráči vytvořili herní převahu a bod po bodu navyšovali skore. Zejména se dařil přechod do rychlého protiútoku a kombinační hra. Velký nedostatek byl vidět při doskoku pod oběma koši a celkově v obranné fázi. Na toto se musíme zaměřit v tréninku a dále na těchto herních činnostech pracovat. Jako pozitivum vidím bodové rozvrstvení, kdy se pět hráčů dostalo na osmi bodovou hranici, což svědčí o kolektivním pojetí hry. Je dobré, že se můžeme spolehnout na širší okruh hráčů a ne jen na individuality. V závěrečné čtvrtině domácí hráči deklasovali hosty 20:0 a zaslouženě zvítězili rozdílem 31b.

Macht, Ptržík, Prettl, Strádal, Škarda-po 8, Zvloánek-4, Kalíšek, Kořínek, Ticháček, Altynský-po 2