BK Přeštice vs. BK Jiskra Domažlice   17:27 (7:7, 11:11, 11:18)

V sobotu přijeli hráči Domažlic sehrát další dvě utkání do přeštické sportovní haly. Domácí hráči od začátku utkání ukazovali, že mají svoje basketbalové kvality. Bohužel naši hráši jim v tom byli značně nápomocni svým výkonem. Domažličtí hráči vstoupili do zápasu nekoncentrovaně a myšelnkami všude jinde než na palubovce. Největší problém byl v nepromněnování šancí a přílišné "solování" některých hráčů. Z toho plynul poločasový nerozhodný výsledek 11:11. Po důrazné domluvě se ve drhuhém poločase hra ze strany našich hráčů zlepšila a třetí čtvrtinu jsme domácím nedovolili dát ani bod a položili základ konečnému vítězství. Hráče musíme naučit k bojovnosti a zodpovědnému přístupu k zápasu již od první minuty. Musíme si uvědomit, že žádný soupeř se neporazí sám. V zápase dostali šanci všichni hráči a za druhý poločas si zaslouží pochvalu.