BK Jiskra Domažlice vs. BK Sluneta Ústí n.Labem   82:60 (17:15, 35:30, 56:52)

Tak jako v sobotním zápase s Litoměřicemi ´B´rozhodla o osudu utkání 1.čtvrtina, v nedělím zápase s Ústím se čekalo na rozuzlení až do posledního hracího období. Bylo patrné, že domácí tým si je vědom po sobotní prohře, která ukončila málo vídanou sérii 27 vítězných domácích zápasů v lize, potřeby naplno bodovat. Hráči byli hladoví, bojovní, poctiví v obraně. Možná přílišná přemotivovanost vedla k velkému množství ztrát, které domácí brzdily ve snaze zápas brzy rozhodnout ve svůj prospěch. To se podařilo nakonec až ve 4.čtvrtině, kterou Jiskra vyhrála drtivě 26:8. Ve vyrovnaném kolektivu, v němž neskórovali pouze Batysta a V.Kozina, je třeba vyzdvihnout další významný přínos Zemana, jenž je často v přímočarém úniku na koš nebránitelný (17 b., 6 doskoků, 6 získaných faulů), a opravdu skvělého Jakuba Tauera (zastoupil zdravotně indisponovaného Eismana), který přispěl 10 body, 3 asistencemi, 4 doskoky, 4 zisky a 3 získanými fauly. Za 14 dnů čeká Jiskru papírově nejjednodušší výjezd na palubovky posledních celků tabulky Thermie K.Vary a BC Slaný, oba tyto celky doposud neokusily slastný pocit vítězství v tomto ročníku 2.ligy.

Trojky 6:4, TH 22/14 : 22/10, fauly 22:22 Body Jiskra: Zeman 17, Jan Blacký 11(3), J.Tauer 10, Jiří Blacký 9, Eisman 8(2), Jiřinec a Rolínek po 7, , Mat.Císař 5(1), J.Štípek a Baxa po 4, V.Kozina, Batysta