BK Jiskra Domažlice vs. BK Klatovy(d)   56:37 (16:10, 20:20, 44:26)

Tento víkend jsme přivítali tým děvčat BK Klatovy. Do zápasu bylo nominováno několik hráčů z přípravek, aby nabrali zkušenosti. Jednou ze zajímavostí byl start Natálie Zelenkové v dresu soupeře, zde musíme podotknout, že Naty patří k oporám týmu BK Klatovy a všichni jsme rádi, že je přínosem pro tým. Přejeme soupeři hodně štěstí v budoucí kvalifikaci o MČR dívek. Teď k utkání, vyšel nám vstup utkání a po pár minutách jsme vedli 16:0, tento zápas nám vyšel vstříc, že jsme mohli sestavit několik pětic. Díky častému střídaní jsme udrželi dobré tempo na obrané polovině, slabší byl přechod na útočnou polovinu, protože naše přihrávky směřovali na kotníky nebo do rukou soupeře a ve vymezeném území bylo pořád plno a tak bylo těžší hrát 1 na 1. Nicméně zápas si všichni užívali až do poslední minuty.

Paidar 12, Berka 10, Mach V.2, Vondraš Š.12, Záhoř 8, Váchal 10, Pivoňka, Konop 4, Škarda, Holý, Brož, Schilling, Vondraš P., Sazama, Červený, Mach P. Herlík, Podestátová, Nový, Lauko