SKB Rokycany B vs. BK Jiskra Domažlice   63:73 (15:14, 31:27, 47:43)

Rezerva domažlických basketbalistů ve sváteční podvečer odcestovala do Rokycan, kde na ně čekalo finále krajského poháru, do kterého se probojovali přes Holýšov a Loko Plzeň. Domácí hráči neponechali nic náhodě a nastoupili v plné sestavě a za poměrně početné divácké podpory. Od začátku se hrál pohledný a velmi vyrovnaný basketbal. Po prvním poločase vedli domácí poměrem 31:27. V družstvu Domažlic držel naděje na konečný úspěch především Jakub Tauer, který vnikal do domácí obrany a bodově se prosazoval proti tvrdé a nepříjemné obraně. Jeho osobní bodové konto se zastavilo na čísle 37b !!! I ve druhém poločase se hrálo vyrovnané utkání a k Tauerovi se na konci utkání bodově ještě připojili Batysta s Krůtou, kteří čtyřmi trojkami v závěru zápas otočili a domažličtí hráči zaslouženě zvítězili. Za velkou bojovnost pod oběma koši ještě nutno vyzdvihnout výkon Pavla Hendricha. Domažlickým hráčům k zisku poháru gratulujeme.