BK Jiskra Domažlice vs. BK Klatovy   82:85 (23:16, 42:40, 56:54)

Odveta v Domažlicích přinesla zcela jiný průběh, Jiskra na svého soka doslova vlétla a výsledkem bylo v 9.min vedení 23:11, Klatovy pak korigovaly v posledních desítkách vteřin první části hry a trpělivou hrou, kdy se k oporám z předchozího zápasu přidal i Kuneš (3 trojky během 2 minut), se domácím ve 2.čtvrtině vyrovnali a dokonce se v 16.min dostali krátce i do jednobodového vedení. Tuhý boj pokračoval i po poločase, ve vedení se oba celky střídaly. Už už se zdálo, že Jiskra po polovině 4.čtvrtiny vytvořila rozhodující 7-bodový náskok, hosté však spolu pražskými rozhodčími byli proti. Hned 2 domácí borci museli opustit palubovku pro 5 osobních chyb, Bauer navíc dostal technickou chybu vlastně za nic a vrchol přišel 14 sec.před koncem. Rolínkovi byl odpískán zákrok, jakých bylo v zápase aspoň 30, při útočném doskoku, Nelson 2 proměněnými šestkami zvrátil vedení ve prospěch Klatov na 83:82 a 5 sec.před koncem naopak sudí nepotrestali jasný faul na Zemana v úniku. Když pak Rolínek neproměnil získaný míč z pod koše, bylo o vítězi derby rozhodnuto.

Trojky 6:9, TH 28/20:32/22, fauly 27:22 Body Jiskra: Eisman 19(1), Zeman 16, Tauer 12(2), Bauer 10, Jan Blacký 9(3), Rolínek 9, V.Kozina 3, Jiřinec a Baxa 2, Mat.Císař, Hrudka, Batysta Body Klatovy: Nelson 22, Křiváček 18(3), Aušprunk 13, Dvořák 10 (2), Kuneš 9(3)