SKB Rokycany vs. BK Jiskra Domažlice   32:63 (6:16, 8:30, 30:45)

V druhém utkání se hráči na útočné polovině velice zlepšili a tak jsme se soustředili na obranu, bohužel ta nám fungovala pouze v prvním poločase. Ve 3. čtvrtině nás soupeř porazil 22:15 a to je rozdíl mezi námi a týmy co hrají v ČR-u11 na vrcholu, že se hraje na 100% všechny 4. čtvrtiny a sami to hráči poznají až budou hrát s lepšími soupeři, že každá chyba v obraně a vynechání některé činnosti na hřišti se bude vracet v podobě rychlého koše a porážky, protože v lepším basketbalu o lepším soupeři rozhoduje menší počet chyb. Takže super dva zápasy, které jsme zvládli, ale nesmíme se nechat tímto ukolíbat a dále jít za svým cílem.

Paidar 12, Berka 2, Váchal 4, Brož 2, Konop, Macht 8, Záhoř 8, Mach 4, Pivoňka 3, Škarda 10, Vondraš 8, Holý 2 , Červený