BK Jiskra Domažlice vs. BK Beroun   88:39 (25:5, 49:14, 70:28)

První zápas v nové sezóně 2.ligy mužů poznamenala, bohužel, nízká návštěvnost, krásné babí léto basketbalu nepřálo. Na hřišti existoval jen jeden tým a to domácí Jiskra. BK Beroun výrazně omladil svůj kádr a na jeho souhře se to jednoznačně projevilo. Pozitivní na hře domácích bylo kolektivní pojetí, rozložení zátěže i bodů na všechny členy týmu i soustředění všech po celých 40 minut zápasu. O jeho osudu bylo rozhodnuto vlastně už po pár minutách hry (22:3 po 8 minutách). Pětatřicetibodový rozdíl ve skóre v poločase se v této soutěži také často nevidí. Konečný výsledek 88:39 v Domažlicích ve 2.lize už dlouho nepamatujeme.

Trojky 7:4, fauly 17:19, TH 17/11 : 14/4 Body Jiskra: Eisman 14(1), Kozina 12(3), Batysta 12(2), Jiří Blacký 12, Rolínek 12, J.Tauer a Bauer po 6, Mat.Císař 5(1), Jan Blacký a Baxa po 4, Jan Štípek 2, Jiřinec