BK Beroun vs. BK Jiskra Domažlice   69:64 (25:16, 45:31, 59:48)

K nedělnímu zápasu v Berouně byl oproti sobotě k dispozici i Bauer a nejen kvůli postavení v tabulce, ale i s ohledem na výsledek prvního zápasu v říjnu v Domažlicích (88:39 pro Jiskru) byli Chodové favoritem. Do zápasu také vstoupili o poznání lépe než Středočeši, v 6.min. vedli 12:6, pak však snad i dekou ze zranění opory Zemana (výron v kotníku) v 6.min. naprosto upustili od dosud úspěšné hry a Beroun tím dostali na koně. Dle slov trenéra domácích k tomu přispěla i doposud u domácích nevídaná úspěšnost střelby (10 trojek, z toho 8 v prvním poločase!). Hráčům Jiskry po změně stran nelze upřít bojovnost a nasazení, bohužel však hostující střely z obroučky vypadávaly a když už se Jiskra dostala na dostřel 7 bodů ve 25.minutě, zasáhl nepřesný rozhodčí Hejnic a Jiskru už blíže nepustil. V samotném závěru Jiskra zariskovala, několik těžkých střel se ujalo, být zápas o 2 min. delší, asi by hosté skóre ve svůj prospěch otočili. Ke zdramatizování jistě přispělo i to, že Beroun v posledních 90 vteřinách neproměnil šest TH po sobě! Trenéři Jiskra tak po neúspěšném víkendu mohou mít radost alespoň ze zlepšené disciplíny a kázně družstva, oba zápasy bez technických chyb, přestože hlavně v Rokycanech emoce plály (domácí 4 TCH).

Trojky 10:3, TH 24/9 : 22/15, fauly 19:23, TCH 1:0 Body Jiskra: Bauer 19, Jiřinec 10, Mat.Císař 10(1), Jan Štípek 8(1), Jan Blacký 7(1), Rolínek 5, Zeman 3, J.Tauer 2, Baxa Body Beroun: Leopold 16(4), Vožeh 15, Karásek 14(2)