BK Jiskra Domažlice vs. BK Klatovy   23 :63 (14:14, 14:33, 19:50)

Do druhého utkání vstoupili domažličtí hráči koncentrovaně a s jasným úkolem zlepšit obranu a to se také povedlo. Bohužel se to povedlo pouze v této první čtvrtině. Naši hráči dobře bránili i se jim dařilo v útoku a hlavně zásluhou dvojice Paidar, Záhoř svítilo na ukazateli skoré 14:14. Bohužel černou čtvrtinu si domácí vybrali hned vzápětí, kdy ve druhé čtvrtině se neprosadili ani jednou a soupeř zatížil naše bodové skoré 19 body a bylo téměř po zápase. I když v druhém poločase se obraz hry opticky vyrovnal, tak hosté dokázali velkou střeleckou úspěšností skoré navyšovat, kdežto domácím hráčům chyběl při zakončení klid a svojí zbrklostí se nedokázali bodově prosadit. A to se nakonec projevilo i na skoré a hosté zaslouženě vyhráli i druhé utkání. Tato dvojutkání nám jasně ukázala, kde jsou naše slabiny a na čem v budoucnu pracovat. Je to hlavně obranná činnost, která v prvním utkání skoro neexistovala, rychlostní vybavení hráčů a hráček, důraz v osobních soubojích a v neposlední řadě proměněnování šancí ke skórování.