BK Mariánské Lázně vs. BK Jiskra Domažlice   64:79 (15:30, 36:44, 48:65)

Záloha domažlického A mužstva zavítala na hřiště ambiciózního družstva BK Mariánské Lázně, které se netají tím, že chtějí postoupit do 2. ligy. V nepříjemném prostředí se hráči nenechali unést a zápas po taktické stránce výborně zvládli. Družstvu se dařila střelba z dlouhé vzdálenosti a za celé utkání nastříleli celkem 13 "trojek". V první čtvrtině si hosté vytvořili 15-ti bodový náskok, o který ale během pěti minut ve druhé čtvrtině přišli. Domácí se ujali vedení 34:32. Hosté se však vrátili ke hře, která na domácí platila a výsledek opět otočili ve svůj prospěch. Domažlice zaslouženě zvítězily 79:64.

Body: Hrudka 21 (1 trojka), Štípek 18 (3), Císař 14 (4), Krůta 13 (4), Královec 7 (1), Hendrich 3, Batysta 3