BK Jiskra Domažlice vs. Sokol Žižkov   57:73 (17:17, 28:39, 41:52)

V utkání s lídrem A skupiny 2.ligy mužů utrpěla Jiskra 3.domácí porážku v této ligové sezóně a celkově již 7. v řadě.. Hosté přijeli jen v 8 lidech bez dvou hráčů stabilní sestavy, na jejich představení to však nebylo moc poznat. Bylo to dílem částečně jejich kvalitního výkonu, svůj podíl však sehrála i evidentní herní i mentální nepohoda, ve které se momentálně Chodově nacházejí. Domácím navíc stále chyběl zraněný Zeman a Jan Blacký, oba hráči základní sestavy, pro nachlazení i Jirka Blacký, se sebezapřením západ odehrál pro zranění achillovky i Eisman. V 1.čtvrtině jsme ještě drželi krok, ve 2.hracim období však Pražané prokázali kvalitu jak v neprostupné elastické obraně, tak nápaditostí a skvělou střelbou v útoku. A když už se Jiskra ve 2.půli dostala dvakrát na rozdíl 5 bodů, Žižkov vždy zabral a nenechal nikoho na pochybách, kdo je v utkání pánem. V závěru domácí trenéři i hráči riskovali rychlé útoky i střelbu za 3 body, kýžený efekt to však nepřineslo, naopak skóre narostlo až na 16ti bodový rozdíl.

Trojky 4:4, fauly 17:17, TH 15/13 : 18/11 Body Jiskra: Kozina 12(3), Bauer 10, Jiřinec 10, J.Štípek 7(1), Eisman, Tauer, Rolínek a Hrudka po 4, Baxa 2, Batysta