BK Jiskra Domažlice vs. BK Loko Plzen B   79:61 (26:13, 42:36, 56:50)

V sobotní podvečer se v domažlické sportovní hale utkaly rezervy Domažlic a Plzně. Na obou stranách nastoupili pendlové z vyšších soutěží a to slibovalo kvalitní podívanou. Domácí hráči vstoupili do zápasu o poznání koncentrovaněji a během 5. min si vypracovali 10 bod náskok, který do konce čtvrtiny ještě navýšili na 13 b. Ve druhé čtvrtině hosté zabrali a zvláště přičiněním dvojice Zeman, Marz se drželi na dostřel. Druhou čtvrtinu hosté dokonce vyhráli 23:16. Po poločase se hrál pohledný a vyrovnaný basketbal, ale domažličtí si pořád udržovali mírné vedení. Poté však přišla čtyřminutovka, kdy se domácí hráči neprosadili pod košem a v 8 min. třetí čtvrtiny byl rozdíl dvou bodů 52:50. Do posledního dějství domácí vstoupili s novou taktikou a proti rychlým nájezdům hostů postavili zónovou obranu, což se ukázalo jako klíčové. Hosté v poslední čtvrtině dali pouze 11 bodů a domácí proměňovali jak nájezdy pod koš, tak střely z dálky a zaslouženě si došli pro jasné vítězství o 18 bodů. Domažličtí hráči podali kolektivní bojovný výkon, o čemž svědčí, že hned šest hráčů se dostalo na dvojciferný počet vstřelených bodů.

Batysta-15, Hrudka-14, Štípek-12, Císař, Schreiber M., Hendrich-10, Křižka, Krůta-4