BK Klatovy vs. BK Jiskra Domažlice   54:49 (18:15, 31:31, 44:39)

V druhém utkání jsme potřebovali pro postup na MČR zvítězit alespoň o 5bodů. Po obraném začátku 4:4 po 4minutách jsme šli do trháku 8:13, bohužel poslední minutu a půl čtvrtiny jsme prohráli 10:2. Druhá čtvrtina byla vyrovnaná a tak byl poločas nerozhodně 31:31. V polovině třetí čtvrtiny jsme se po několika ziscích ujali vedení 39:33, bohužel další dobré příležitosti jsme ale neproměnili a do konce čtvrtiny už nedali ani bod :(. V poslední čtvrtině si už soupeř vedení pohlídal, kdy jsme nedokázali vyvinout dostatečný tlak v obraně abychom získali potřebné míče. Oba dva zápasy s Klatovami byli naprosto vyrovnané a rozhodla úspěšnost v zakončení volných pozic a hlavně bojovnost o odražené míče. My jsme bohužel hodně propadli na doskoku a soupeři dali často možnost skórovat z druhých a třetích příležitostí.

Paidar 15, Macht 10, Vondraš 7, Berka 5, Váchal a Holý 4, Mach 2, Škarda a Brož 1