BK Jiskra Domažlice vs. Medvědi Tábor   43:79 (16:18, 24:39, 26:65)

K prvnímu ligovému utkání v kategorii U14 nastoupili v sobotu domažličtí borci proti Medvědům z Tábora. Domažličtí hráči vstoupili do zápasu dobře a po chvilce se ujali vedení 5:2. Bohužel koncentrace na utkání nevydržela příliš dlouho a pětiminutovka hostů otočila skóre první čtvrtiny, kterou nakonec vyhrály 16:18. Druhá a třetí čtvrtina domácí hráčům vůbec nevyšla. Za tyto dvě třetiny zaznamenali pouhých deset bodů a hosté v tomto časovém úseku rozhodli o osudu utkání. Může nás těšit alespoň dílčí úspěch v poslední čtvrtině, kterou jsme vyhráli 17:14 a na palubovce byl vidět zlepšený výkon domácího týmu. Bohužel se opět projevila naše stará bolest a to je neproměnování vyložených příležitostí z pod koše a špatná činnost na obranné polovině. Na tom musíme dále pracova