BK Jiskra Domažlice vs. Slavoj BK Litoměřice "B"   70:68 (18:12, 36:27, 56:52)

Nedělní zápas předznamenala smutná zpráva o úmrtí bývalého hráče, trenéra činovníka basketbalu Jiskry Domažlice Jirky Vorlíčka. Hosté dorazili pouze se 7 hráči, ale po celé utkání se drželi velmi statečně. Domácím naopak oproti sobotě chyběli bratři Blackých, naopak se do sestavy vrátil Tauer. Litoměřice vedli jen ze začátku zápasu, kde jakoby na Chodech ještě ležela deka ze sobotního zápasu a především ze způsobu jeho rozhodování. Nakonec však v sobě naši hráči našli morální síly a zápas doslova urvali! Severočechům nepomohla ani pořádná porce štěstí, kdy v posledních vteřinách tří čtvrtin vstřelili velmi šťastné trefy vždy s klaksonem. Tři minuty před koncem 3.hracího období už se za vedení 52:38 zdálo, že Jiskra dovede zápas v poklidu do konce, jenže Litoměřice předvedly zmrtvýchvstání a 5 trojkami v řadě se vrátily do zápasu. V samotné koncovce zápasu pak přidaly další tři trojky, stačilo to však jen na korekci konečného skóre. Naštěstí se totiž v závěru zápasu ukázal jako rozdílový hráč Jan Štípek, který trefil klíčové 2 trefy v poslední minutě zápasu.

Trojky 7:9, fauly 18:20, TH 14/11 : 13/6 Body Jiskra: Jindra 18(4), Jiřinec 16, Jan Štípek 15(3), Brix 13, Hrudka 4, Mach 4, Tauer, V.Kozina, Mat.Císař, Batysta Body Litoměřice B: Kynzl 25(6!), Bělohlávek 14, Němec 12