BK Jiskra Domažlice vs. BK Klatovy   47:109 (9:25, 19:49, 29:90)

V pátek v podvečer se na domažlické palubovce uskutečnilo dohrávané utkání mezi domácím celkem BK Domažlice a hostujícím BK Klatovy. Hosté přijeli s vidinou postupu do Play Off žákovské ligy kategorie U14. A hned od začátku utkání si šli za svým cílem. Domažlickým hráčům se začátek utkání nevydařil a po čtyřech minutách svítilo na ukazateli skóre 0:13. Po oddechovém čase domácího trenéra se obraz hry vyrovnal. V této fázi utkání se hrál pohledný basketbal. Ve druhé čtvrtině domácí hráči v nastoleném trendu pokračovali, bohužel opět neproměňovali vyložené příležitosti. K velkému zkratu domácího týmu došlo ve třetí čtvrtině, kterou prohráli o 31 bodů. Hostům v té chvíli vycházely rychlé protiútoky a domácí celek nenašel proti tomu adekvátní protizbraň. V poslední čtvrtině dostali šanci hráči z obou dvou laviček a jako dílčí úspěch můžeme brát to, že poslední čtvrtinu jsme o jeden bod vyhráli. To ale nic nezměnilo na konečném výsledku a BK Klatovy odjížděli s postupem do vyřazovacích bojů žákovské ligy kategorie U14. Domácí hráči musí v posledních dvou utkání základní části bojovat, získávat zkušenosti a doufat, že získané zkušenosti promění ve vítězství ve skupině o udržení v žákovské lize.

Petržík-18, Prettl-7, Macht, Škarda, Ticháček-4, Kalíšek, Paidar-3, Zvolánek, Nový-2