BK Jiskra Domažlice vs. BK Loko Plzeň   53:72 (23:14, 29:38, 46:54)

Do dvojutkání s Plzní jsme vzhledem k zraněním, bolístkám a lyžovačce nastupovali pouze v 10ti hráčích, tedy bez možnosti střídání. Do utkání jsme vlétli a i přes brzký soupeřův timeout jsme se díky dobré obraně a aktivní hře 1na1 v útoku ujali vedení 15:2, přestože se poté hra vyrovnala, tak jsme dovedli první čtvrtinu k vítězství. Bohužel druhá pětka se již nedokázala tolik prosadit v útoku a bohužel se ani nestíhala příliš vracet do obrany, takže soupeř získal poločasové vedení. Třetí čtvrtinu jsme opět dokázali vyhrát, ale ve čtvrté jsme opět propadli zejména v návratu do obrany. Celkově jsme podali slušný výkon, ale propadali jsme v návratu do obrany a někteří hráči nestačili svojí technickou vybaveností ve hře 1na 1.