BK Jiskra Domažlice vs. BK Loko Plzeň   64:67 (18:15, 33:26, 58:45)

Pokud jsme soupeře v prvním zápase zaskočili v úvodu utkání, tak v druhém zápase byl soupeř opařený téměř po tři čtvrtiny utkání. Plzeň proházela sestavu, přesto jsme opět dokázali vyhrát 1.čtvrtinu. Tentokrát však i druhá formace zahrála výrazně aktivněji a několik hráčů předvedlo slušný tah na koš. A hlavně jsme se dokázali soupeři vyrovnat v rychlosti pohybu na hřišti. Chybělo mi ještě více bojovnosti o odražené balony, ale i tak jsme vedli i v poločase. Do třetí čtvrtiny šli proti sobě stejné formace jako v úvodním utkání a my navyšovali náskok až na 54:35 v 6.minutě tohoto období. Místo toho, abychom soupeře dorazili, tak naši klíčový hráči přestali bránit a zároveň hrát stále aktivně v útoku a povolili soupeři stáhnout. V poslední čtvrtině jsme bojácným výkonem v útoku a opět špatným návratem do obrany dovolili soupeři srovnat na 60:60 2minuty před koncem. Poté se nám podařilo vsítit dva koše na 64:60, ale vzápětí jsme se vlastími chybami a ztrátami připravili o vítězství, které by nám tentokrát slušelo. Každopádně kluci zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony. Dokázali jsme si, že jsme schopni hrát vyrovnané zápasy i s nejlepšími družstvy v republice, ke kterým se svým kádrem Plzeň patří. Chybělo mi jen trochu více bojovnosti a sebedůvěry. Pro zvládnutí vyrovnaných zápasů je také třeba, aby již všichni kluci zvládali základní věci, jako který koš brání a měli patřičné postavení v obraně, aby jsme nebyli trestáni jednoduchými koši soupeře po našich hloupých chybách.