Wolves Radotín vs. BK Jiskra Domažlice   53:64 (16:13, 27:32, 46:46)

Nedělní zápas v Praze začínal až v nezvyklých 18.h večer v krásné nové Hale Věry Čáslavské v Černošicích u Prahy. Domácí nováček 2.ligy byl povzbuzen sobotní výhrou s Klatovy v prodloužení a měl jednu z posledních šancí udržet se v tabulce v kontaktu s první čtyřkou. Začátek také podle elánu domácích vypadal - bylo jich plné hřiště, trefovali i těžké střely (4 trojky v první čtvrtině) a Jiskra se horko těžko držela v kontaktu. Bylo zřejmé, že tento výkon domácí budou těžko držet po celý průběh zápasu a také hned ve 2.hracím období hosté otočili skóre ve svůj prospěch, přispěly k tomu i minely domácích z hranice trestných hodů (šestky ve 2.čtvrtině 6/0..). Po přestávce se možná začala na Jiskře projevovat únava z těžkého souboje na Vyšehradě, kupili jsme nepřesnosti, přišli o zraněného Bauera a do posledního hracího období se šlo s velmi nízkým vyrovnaným skóre 46:46. Zápas vzal naštěstí do svých rukou rozehrávač Martin Jindra, skvěle podržel míč, sbíral fauly na svojí osobu (celkem 11 v zápase!) a v poslední čtvrtině sám nasázel 13 z 18 bodů Jiskry. Domácí už se nezmohli na odpor, takže nedošlo ani na dramatickou koncovku.

Trojky 6:4. fauly 28:21, TH 18/9 : 33/20 Body Jiskra: Jindra 28(4), J.Štípek 8, Bauer a Jiřinec po 7, Mach 6, Baxa 5, Tauer 3, Jan Blacký, Batysta Radotín: Maštálka 12, Kulík 11(3)