Slavoj Litoměřice "B" vs. BK Jiskra Domažlice   75:65 (25:19, 37:38, 52:46)

V Litoměřicích se Jiskře tradičně nedaří a této tradici jsme se nevzepřeli ani v 17.kole 2.ligy mužů. Domácí začali rázně už v samém začátku zápasu, kdy už v 8.minutě získali dvouciferný náskok. Ten naštěstí hosté alespoň částečně korigovali 4 proměněnými trestnými hody v poslední minutě 1.hracího období. Hned v nástupu do 2.čtvrtiny se do toho však Chodové pořádně opřeli, šňůrou 10 bodů mezi 12. a 17.minutou otočili skóre na poločasových 37:38. Přestože bylo z našich hráčů cítit odhodlání zápas urvat ve svůj prospěch, ve 2.poločase se projevila úzká rotace našich borců, těžké střely nepropadaly obroučkou (za celý víkend jen 5 trojek!) a hlavně v dresu domácích zářil prvoligový plejer Zbroj (26 b./4 trojky, TH 10/8). Konečné skóre 75:65 tak asi zaslouženě vyznělo ve prospěch Litoměřic a Jiskra si bude muset počkat na první výhru v Litoměřicích zas až do příští sezóny.

Trojky 9:3, TH 21/14 : 21/14, fauly 22:19, TCH 0:1, Body Jiskra: Jiřinec 22. Brix 13, Jindra 8(2), Jan Blacký 7, Jan Štípek 7(1), Císař 6, Mach 2 Body Litoměřice: Zbroj 26(4), Bělohlávek 13, Kynzl 10, Hanzlík 9