Sluneta Ústí nad Labem vs. BK Jiskra Domažlice   80:50 (23:11, 49:19, 65:33)

K nedělnímu zápasu v Ústí dorazila Jiskra jen se 6 hráči a na druhou polovinu hřiště se postavila přesila v podobě nadupané plné sestavy sebevědomého Ústí. V první čtvrtině jsme se ještě horko těžko drželi, ve 2.hracím období to byla místy hra kočky s myší, plných 8 minut jsme nedali koš a domácí se v polovině zápasu zastavili pouhý bod pod 50ti bodovou hranicí. Druhá půlka zápasu už naštěstí přinesla vyrovnaný souboj nepochybně i zásluhou nižšího nasazení domácích, kteří se díky dvěma výhrám o víkendu dostali o bod před Jiskru v průběžné tabulce 2.ligy. Za 10 dnů o víkendu 24. a 25.2.2018 bude nutné na domácí palubovce s nepříjemným Benešovem i mladou rezervou Písku naplno bodovat, abychom si udrželi postavení v první čtyřce tabulky a tím i výhodnější pozici pro boje v play-off.

Trojky 11:2(!), TH 16/11 : 14:6, fauly 14:14, Body Jiskra: Jiřinec 13, Jindra 13(1), Brix 12, Císař 5, Mach 4(1), Štípek 3 Body Ústí: Sedlák 14(4), Dolanský 14(4), Rytíř 13(2), Vízek 11