BK Jiskra Domažlice vs. BC Benešov   67:79 (17:18, 34:41, 39:55)

K velmi důležitému zápasu o pozici v tabulce před play-off přistoupili domácí zmobilizováni v sestavě s 10 hráči. Od začátku se ukazovalo, že Benešov bude hodně silným soupeřem, Jiskru trápila hlavně velmi agresivní obrana, leckteré zákroky až za hranou však pohříchu tolerovali mladí pražští rozhodčí..Velkou komplikací bylo v průběhu 2.čtvrtiny zranění (výron v kotníku) v obraně velmi platného Tauera. Bylo vidět, že Chodové momentálně nevládnou kdovíjakým sebevědomím a držel je střelecky především Martin Jindra. Přesto se odcházelo do šaten v poločase pro Jiskru s ještě vcelku přijatelným sedmibodovým mankem. Rozhodujícím obdobím pro vývoj celého zápasu pak byla 3.čtvrtina zápasu, ve které dokázala Jiskra vstřelit pouhých 5 bodů.. Přesto jsme se ještě dokázali vzepnout a utkání zdramatizovat, kdy jsme 1, 5 min. před koncem stáhli na rozdíl pouhých 4 bodů. Ve zbylém čase však Středočeši na 100% proměňovali trestné hody, takže nedovolili domácím dokonat zvrat v zápase.

Trojky 3:10(!), TH 19/14 : 28/19, fauly 30:22(!), Body Jiskra: Jindra 26(2), Brix 13, J.Štípek 9(1), Mach 6, Mat.Císař 5, Jiří Blacký 4, Jan Blacký 2, Baxa 2, Batysta, Tauer