BK Beroun vs. BK Jiskra Domažlice   76:77 (18:29, 40:49, 65:62)

K dalšímu utkání nadregionální ligy kategorie U15 odcestovali hráči Domažlic do středočeského Berouna. Podle papírových předpokladů se mělo jednat o jednoznačné utkání ve prospěch domažlických hochů, ale bohužel realita na palubovce byla úplně jiná. Berounští hráči nastoupili k utkání v pouze v sedmi hráčích, ale o to s větším zaujetím pro hru, nasazením, bojovností. Hostující hráči nezačali utkání vůbec špatně, hned v první minutě trefil Zvolánek tříbodovou střelu a v tuto chvíli se dařil zejména rychlý protiútok. Bohužel chyběla jakákoliv obrana a doskok jak v obraně tak v útoku byl nulový. Přesto hostující hráči vyhráli první čtvrtinu 18:29. Od druhé čtvrtiny se začala projevovat nedůrazná obrana hostí a domácí tým se začal čím dál tím více prosazovat. Ve třetí čtvrtině domažličtí úplně vypadli z role. V tomto herním období neexistovala obrana, žádný doskok, množství technických chyb, kroky, nepřesné přihrávky. Naopak s velkou chutí hrající domácí byli v tuto chvíli lepším týmem na palubovce. V poslední čtvrtině se jednalo víceméně o boj než o basketbal. Jen díky přesné ruce Zvolánka, který završil herní trápení dvěma přesnými trestními hody, si domažličtí mohli připsat nejtěsnější vítězství o jeden jediný bod 77:76. Výhra může domažlické těšit, avšak předvedená hra, nasazení, přístup k utkání v žádném případě ne. Pro trenéry bylo toto velkým zklamáním. Hoši by si měli uvědomit, že i papírově slabší soupeř se nikdy neporazí sám a měli by přistoupit k zápasu s větší pokorou než tomu bylo tentokrát.