BK Jiskra Domažlice vs. BK Wolves radotín   95:74 (23:22, 44:42, 62:58)

První semifinálový zápas 2.ligy v Domažlicích táhl. Velmi slušně zaplněná Městská sportovní hala připomínala svojí atmosférou časy Jiskry v 1.lize a bouřlivé prostředí mělo zcela určitě dopad na soupeře a přispělo ke konečnému 19ti bodovému náskoku do nedělní odvety. Domácí se pečlivě připravovali na nepříjemnou vytaženou zónovou obranu Radotína, která přesto dělala Chodům velké problémy. Hned zpočátku se ukázalo, že Radotín, byť oslaben o 3 zraněné či nemocné důležité hráče, bude o level těžším soupeřem než Ústí n.L. ve čtvrtfinále. Skóre se se přelévalo tu na jednu, tu zas na druhou stranu, hosté spoléhali především na Jana Zídka nejml., vnuka naší pivotmanské legendy a syna našeho prvního hráče v NBA. Až do konce 2.čtvrtiny činil bodový rozdíl max. 4 body, i to ukazuje vyrovnanost a dramatičnost duelu. Protože o postupu do finále rozhoduje celkový rozdíl ve skóre ze dvou zápasů, nastoupili domácí po pauze do zápasu s ještě větším úsilím, což se projevilo až 13ti bodovým náskokem v průběhu 3.čtvrtiny. Bohužel se Radotín nevzdal a dokázal během posledních 100 sekund 3.hracího období snížit na pouhé 4 body. Naštěstí se domácí hráči mentálně nesesypali a poslední čtvrtina byla koncertem jen jednoho týmu. Výsledný náskok 19 bodů je do odvety velmi příjemným a soupeř byl po zápase evidentně jako opařený, takto si sebevědomí hosté průběh zápasu nepředstavovali..

Trojky 6:3, TH 33/20 : 27/21, faulky 25:27 , Body Jiskra: Bauer 26, J.Štípek 19(2), Jindra 15(3), Zeman 10, Mach 10(1), Jiřinec 8, Mat.Císař, Vondrovic a Jan Blacký po 2, Batysta, Baxa, Novák , Body Radotín: Zídek 28(2), Toběrný 16, Kulík 11(1)