Wolves Radotín vs. BK Jiskra Domažlice   112:58 (29:17, 58:27, 85:40)

Nejtěžší debakl v sezóně utrpěla Jiskra na půdě natěšeného ambiciózního Radotína, netajícího se postupovými úmysly. Chodové vstoupili do zápasu ustrašení, bojácní, naproti tomu domácí měli úvod z říše snů, v 6.minutě už měli náskok 18:2 a již ve 14.minutě se náskok Jiskry ze sobotního utkání rozplynul..Hostům rozhodně nepřidal ani přístup rozhodčích, vždyť jen za první čtvrtinu to bylo na fauly 2 : 9 ...Jiřincovi odpískali při bránění Zídka 3 fauly během jedné minuty...Nic nepřinesly (krom technické chyby) ani protesty hostujících trenérů a rovinu začali pískat sudí až v poslední čtvrtině, kdy už bylo o vítězi a postupujícím do finále play-off rozhodnuto. Excelentní výkon podal v dresu hostů Jan Zídek, který nastřílel 39 bodů. Jiskra zakončila tímto nepovedeným výkonem jinak úspěšnou sezónu a už teď můžeme vyhlížet sezónu příští, která začne na konci září 2019.

Fauly 19:24 , TH 28/21 : 23/11, trojky 10 : 7 , Body Jiskra: Zeman 15, Mat.Císař 12(3), Bauer 8, Mach 6(2), Jan Blacký 5, J.Štípek 4(1), Baxa 4, Batysta 3(1). Novák 1, Vondrovic, Jiřinec , Body Radotín. Zídek 39, Ureš 15, Kulík 14, Vícha 12