SKB Rokycany vs. BK Jiskra Domažlice   45:76 (12:28, 22:54, 36:70)

Netradičně v neděli v 15:00 začalo další utkání žákovské ligy kategorie U14 tentokrát na půdě SKB Rokycany. Domažlický tým opět odcestoval k utkání v nekompletní sestavě, ale tentokrát nás čekal papírově slabší soupeř než v sobotu v Plzni. Toto se také začalo od prvních minut projevovat. Naši hráči vstoupili do utkání důraznou obranou a soupeře přehrávali zejména rychlými protiútoky, které nejvíce v úvodu utkání zakončovali Petržík a Vondraš. Po první čtvrtině tak hostující tým vedl rozdílem 14 bodů. Druhé herní období vyhráli domažličtí hráči rozdílem 16 bodů a v poločase tak na tabuli svítil stav 22:54. V druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, do utkání se zapojili všichni hráči na domažlické lavičce a dostali na palubovce velký prostor ukázat své basketbalové dovednosti. Přestože již bodové skóre nenarůstalo takovou rychlostí tak si domažličtí borci dokráčeli pro klidné vítězství rozdílem 31 bodů. V utkání se nejvíce prosazovali Petržík s Vondrašem, ale nutno vyzdvihnout i výkon Filipa Záhoře a Šimona Berky, kteří byli velice platní hlavně při obranném doskoku a získali dohromady 17 míčů pod vlastním košem. Pochvalu si ale zaslouží celý tým, který odvedl velice kvalitní výkon hlavně v obraně a při přechodu do rychlého protiútoku.

Petržík - 25, Vondraš - 14, Nguyen - 9, Záhoř, Berka - 8, Škarda, Mach - 4, Váchal, Franěk - 2