BK Jiskra Domažlice vs. BK Sokolov   72:68 (20:16, 39:36, 57:55)

V prvním zápase nové sezóny v bývalém krajském přeboru, nyní západočeské lize přivítal náš B tým Jiskry silný celek BK Sokolov. A nutno říci, že se mladíci v domácím dresu předvedli týmovým, bojovným výkonem, podpořeným výbornou střelbou především z delší vzdálenosti. Jiskra vstoupila do utkání dvěma trojkami Jan Štípka a po prvním hracím období svítil na ukazateli skóre překvapivý stav 20:16. Ve 2.čtvrtině hosté přidali, domácím vůbec nevycházel doskok pod oběma koši (vlastně asi jediná věc, která se dala B týmu v tomto zápase vytknout) a otočení stavu na 24:30 na sebe nenechalo dlouho čekat. Domácí však nesvěsili hlavy, probudil se Matyáš Císař a třemi trojkami v posledních 4 minutách 1.poločasu opět překlopili skóre na svoji stranu. Lítý boj pokračoval i po změně stran, Sokolov na přelomu 3. a 4.čtvrtiny převzal na pár minut max. 3-bodové vedení, ovšem především pendlující hráči A týmu drželi prapor Jiskry spolehlivě ve vedení, neomylně proměňovali trestné a na konci z toho bylo překvapivé, ale zasloužené vítězství 72:68 nad opravdu silným protivníkem.

Fauly 15:18, trojky 10:4, TH 11/8 : 14/10, Body Jiskra: Jan Štípek 21(2), Mat.Císař 16(4), Martin Schreiber 12(1), Vondrovic 12(2), Hendrich 5(1), Pinkr, Martin Krůta a Novák po 2, Paidar, Body Sokolov: Smrčka 20, Polák 19, Vážan 9