BC Benešov vs. BK Jiskra Domažlice   25:52 (5:13, 14:22, 21:41)

V sobotu po obědě vyrazili hráči kategorie U15 na cestu do Benešova, kde je od 17:00 čekalo utkání proti místnímu BC Benešov. Jednalo se o nám naprosto neznámého soupeře. Mohli jsme jen čerpat z již odehraných zápasů a podle výsledků se domažličtí hráči mohli považovat za favorita. Ale hned začátek utkání naznačil, že to nebude tak jednoduché. Domácí tým vstoupil do utkání s velkým elánem a nasazením a domažličtí hráči, kteří asi ještě seděli v autě, jen stěží vzdorovali. Až v druhé polovině prvního dějství po důrazné domluvě hostujících trenérů se hráči Domažlic začali prosazovat rychlými protiútoky, které zakončoval hlavně Lukáš Zvolánek. A když se na přelomu prvního a druhého dějství k němu ještě přidal Zdeněk Kubovec, který zaznamenal dva tříbodové koše, dostali se hostující do vedení o 10 bodů. Ve druhé čtvrtině tento náskok domažličtí hráči udrželi a ještě mírně navýšili. V druhém poločase se herní projev domažlických chlapců zlepšil, byli důrazní hlavně v obraně a zakončovali rychlé protiútoky. Bohužel ale zaznamenali i spoustu ztrát a neproměněných střeleckých pokusů, přesto však zápas dotáhli do vítězného konce a nakonec vyhráli rozdílem 27 bodů. Z tohoto zápasu asistent trenéra pan Ticháček vytvořil tzv. technický zápis. Z tohoto se dají ale vyčíst nelichotivá čísla, domažličtí hráči neproměnili 61 střel na koš a trestné hody 18:4, takto žalostné procento nemůže v žádném případě stačit na silnější týmy a je nutné se na toto v tréninkovém procesu zaměřit a vnést klid do rukou zakončující hráčů. Výhra na venkovním hřišti se vždy počítá, ale s předvedenou hrou a výkonem hostující trenér nebyl v žádném případě spokojen.

Kubovec, Macht - 10, Zvolánek - 9, Paidar - 8, Ticháček - 6, Prettl - 5, Altynski, Petržík - 2