BK Jiskra Domažlice vs. Spartak Kaplice   114:34 (33:7, 61:16, 85:28)

V neděli v 9:00h ráno začala pro tým BK Domažlice další basketbalová sezóna. Jako první do sezóny 2018/2019 vstoupili kluci v kategorii U15. Tento tým bude v této sezóně nastupovat v nadregionální lize. Naším prvním soupeřem byli hráči Spartak Kaplice. Jednalo se o naprosto neznámého soupeře. Domácí tým vstoupil do utkání s velkou chutí a od úvodního rozskoku přitlačil svého soupeře a po úvodních osmi minutách svítilo na tabuli skore 29:2. Až poté se hosté trochu osmělili a do konce první čtvrtiny nastříleli ještě dalších 7 bodů. Ve druhé čtvrtině se pokračovalo v nastoleném trendu a domažličtí hráči rychlými protiútoky navyšovali bodový stav. Na hřiště se dostali všichni domácí hráči, tím tak byla rozložena zápasová minutáž. V poločase vedl domácí tým již o 45 bodů. Ve druhém poločase domácí celek začal zkoušet různé herní varianty, jak na útočné tak obranné polovině. Některé věci se podařily a hráči sklidili potlesk od přihlížejících diváků. To co se nám nepodařilo, na tom musíme nadále pracovat v tréninkovém procesu. Kluky by chtěl pochválit za předvedenou hru a za to, že plnili pokyny trenéra a předváděli výborný přechod do rychlého protiútoku. Nedostatky v naší hře stále vidím na obranném i útočném doskoku.

Zvolánek - 30, Altynski, Macht - 16, Paidar - 12, Prettl - 11, Petržík - 8, Kubovec - 7, Kalíšek - 6, Ticháček - 4, Nguyen, Straka - 2