TJ BK Přeštice vs. BK Jiskra Domažlice   31:84 (8:13, 12:38, 19:59)

Netradičně v úterý odpoledne odcestovali hráči kategorie U15 k předehrávce dalšího kola nadregionální ligy do Přeštic. Utkání se odehrálo netradičně v úterý neboť trenéři Přeštic o hracím víkendu odjíždějí na turnaj do Francie. Se stejným soupeřem jsme se utkali již v pátek na domácí palubovce a radovali se z vítězství. I v utkání v Přešticích byli domažličtí hráči favoritem. V první čtvrtině to nebylo ale moc znát a hlavně vinou nepřesné koncovky hostujících hráčů, byl po první čtvrtině stav skoro vyrovnaný. Od druhé čtvrtiny domažličtí hráči zlepšili zejména obranu a domácí tým nepouštěli do vážnějších šancí. Sami zlepšili proměňování vytvořených příležitostí a v poločase tak vedli 38:12. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, hostující tým byl lepší ve všech herních činnostech a domácí hráče překonávali hlavně rychlými protiútoky a dokráčeli si k pohodlnému vítězství rozdílem 53 bodů. Hráčům bych chtěl poděkovat, že i přes značný bodový rozdíl vydrželi pracovat v obraně až do závěrečného hvizdu. Vyzdvihnout bych chtěl zejména oba dva rozehrávače, nejmladšího člena družstva Jiřího Paidara a také Zdeňka Kubovce, kteří nejen dobře rozehrávali útočnou hru mužstva, ale také zaznamenali důležité body. Zdeněk Kubovec navíc vstřelil dvě trojky v utkání.

Paidar - 23, Zvolánek - 15, Kubovec -14, Prettl - 13, Kalíšek, Petržík - 8, Franěk - 2, Altynski - 1