BC Benešov vs. BK Jiskra Domažlice   85:64 (29:17, 48:23, 61:40)

Netradiční a nepříjemně pozdní začátek nedělního zápasu v Benešově jakoby předznamenal náladu Chodů v úvodu zápasu na půdě vedoucího a dosud jediného neporaženého celku A skupiny 2.ligy mužů. Oproti sobotní výhře v Kbelích chyběl Jan Blacký, kterého v sestavě nahradil mladý Milan Novák. Domácí převyšovali Jiskru vlastně ve všech herních činnostech, především dominovali v nesmírně rychlém přechodu na soupeřovu polovinu možná třetina jejich košů padla z rychlých protiútoků. Další slabinou Jiskry byl tentokrát i doskok. Ve druhém poločase se pak už hra vyrovnala do té míry, že druhou polovinu utkání Jiskra vyhrála o 4 body. Nakonec tedy odjela z hřiště velkého favorita ještě s přijatelnou prohrou o 21 bodů. V nadcházejícím týdnu čekají Jiskru 3 náročné zápasy - ve středu 14.11.2018 od 19h na zápas 5.kola Českého poháru přijede do Domažlic prvoligista Lokomotiva Plzeň a o víkendu 17.-18.11. se v lize střetne v sobotu od 18h s Radotínem a v neděli od 10h s rezervou prvoligového Písku.

Trojky 5 : 7, TH 17/8 : 16/15, fauly 21 : 17, Body Jiskra: Jiřinec 16, Jan Štípek 13(3), Jindra 13(1), Chromý 6(2), Baxa 6, Novák 4, Tauer 4, Mat.Císař 2 Body Benešov: Kožant 20(4), Kratochvíl 15, Proskovec a Kukura po 10