SKB Strakonice vs. BK Jiskra Domažlice   55:85 (9:19, 18:40, 38:61)

V sobotu dopoledne odcestovali nejstarší žáci kategorie U15 do Strakonic k dalšímu utkání Nadregionální ligy, tentokrát proti místnímu SKB Strakonice. Domácí tým nastoupil k utkání pouze se sedmi hráči a od začátku bylo jasné, že hosté z Domažlic budou mít v tomto utkání navrch. Po prvním poločase vedli domažličtí hráči o 22 bodů. Ve druhém poločase dostali hodně herního prostoru všichni hráči, kteří byli na lavičce a hostující trenéři mohli v zápasovém tempu vyzkoušet některé herní kombinace a různé druhy obran. Domácí hráči odehráli velice kvalitní třetí čtvrtinu utkání, ale nedokázali najít síly na zvrat a hosté z Domažlic si dokráčeli pro klidné vítězství o 30 bodů 85:55. Velice kvalitní utkání odehrál nejmladší člen týmu Jiří Paidar a jako již tradičně Ondřej Petržík. Bohužel k vidění bylo i 44 neproměněných střel na koš Strakonic. Po utkání se tým přesouval do nedaleké Kaplice, kde od 17:00 odehrál další utkání.

Petržík-20, Paidar - 19, Kubovec-11, Zvolánek-10, Ticháček, Altynski-6, Prettl-5, Příbek-4, Švehla, Kalíšek-2