BK Jiskra Domažlice vs. Loko Plzeň A   71:88 (18:22, 41:49, 57:61)

Domácí přivítali v pátém kole Českého poháru prvoligovou Lokomotivu Plzeň. Domažlice stále trápí problémy se sestavou. Plzeň naopak dorazila ve velmi silné sestavě, a tak se očekával jednoznačný průběh zápasu. Domažlice však dokázaly s favoritem držet krok. Ve čtvrté minutě závěrečné čtvrtiny svítilo na ukazateli skóre 64:67. Zkušená Plzeň však přidala na agresivitě na obranné polovině hřiště, čímž donutila domácí k laciným ztrátám a rychlými protiútoky rozhodla utkání ve svůj prospěch. Domácí se za svůj výkon nemusí stydět a ti co navštívili sportovní halu, byli s výkony domažlických hráčů určitě spokojeni.

Tauer 16, Mach 12, Vondrovic 12, Jiřinec 9, Jindra 9, Baxa 8, Chromý 5/ Honomichl 25, Lejsek 21, Zeman 14, Suchý 8, Froněk 8