BK Jiskra Domažlice vs. SKB Strakonice   106:69 (31:19, 59:39, 85:53)

Netradičně ve středu v 17:00 nastoupili k dohrávce utkání v kategorii U15 domažličtí hráči proti hochům ze Strakonic. Hosté vlivem nemocí přijeli v neúplné sestavě a tudíž i značně oslabeni. Od úvodního rozkoku bylo jasné, kdo v zápase bude určovat tempo hry. Domácí hráči v první čtvrtině, zejména Petržík, Zvolánek, Prettl, kvalitní obranou získávali míče a rychlými protiútoky trestali chyby strakonických hráčů a za první čtvrti tak domácí tým nastřílel 31 bodů. Ve druhém herním období hosté začali využívat chyb a nedůraznosti domažlických hráčů v obraně a prosazovali se více bodově. V tuto chvíli se hrálo vyrovnané utkání. Do druhého poločasu domácí borci vstoupili s jasnými pokyny, přitvrdit v obraně a nedovolit soupeři snadné průniky pod vlastní koš. To se také podařilo a hostující tým ze Strakonic za první čtyři minuty třetí čtvrtiny nedal ani bod. Poslední čtvrtina se dohrávala v poklidném duchu a domácí tým si dokráčel pro vysoké vítězství 106:69. Jediné co domažlické chlapce může mrzet je to, že dostali příliš mnoho bodů, tudíž špatná práce v obraně. Velice pozitivní na utkání bylo to, že se po třech měsících z důvodu nemoci na palubovku vrátil Jakub Škarda, který se pravidelně na rozehrávce střídal se Zdeňkem Kubovcem. Zaznamenal několik bodů a i přes velký tréninkový výpadek odvedl sympatický výkon. Dobrý výkon v tomto utkání odvedl také Martin Franěk.

Zvolánek - 31, Petržík - 18, Kalíšek - 14, Prettl - 13, Ticháček - 8, Škarda, Franěk, Kubovec - 6, Altynski - 4,