Sokol Pražský vs. BK Jiskra Domažlice   78:76 (18:21, 36:43, 59:59)

K poslednímu zápasu v roce 2018 odcestovali žáci kategorie U14 do Prahy, kde se utkali s hráči Sokola Pražského. V prvním utkání sezóny domažličtí hráči zvítězili na své palubovce rozdílem tří bodů a dalo se předpokládat, že i na půdě našeho pražského soupeře se nebude jednat o lehké utkání, ale že to bude urputný boj o každý centimetr palubovky. Toto se také začalo hned od úvodních minut naplňovat a oba dva týmy se střídaly ve vedení. V polovině první čtvrtiny domažličtí hráči odskočili svému soupeři na rozdíl devíti bodů, ale bohužel vlivem špatné koncovky Chodové o svůj náskok přišli. Přesto po první čtvrtině vedli 18:21. V druhé čtvrtině hostující tým svůj náskok udržel a navýšil na poločasové vedení o sedm bodů. Bohužel ve třetí čtvrtině došlo opět k selhání, kdy se chlapcům z Domažlic hrubě nevyvedla střední část třetí čtvrtiny a tuto čtvrtinu nakonec prohráli 23:16 a do poslední čtvrtiny se tak vstupovalo za vyrovnaného stavu 59:59. V poslední čtvrtině se hrál velice urputný basketbal, plný osobních soubojů, bohužel také nepřesností na obou stranách. V této fázi utkání to byl spíše boj, než pohledný basketbal. V koncovce byli šťastnější domácí hráči Sokola Pražského, kteří nakonec vyhráli o pouhé dva body 78:76 a stali se tak šťastnějším týmem v tomto duelu. Každopádně se jednalo o velice pěkný zápas. Skvělý zápas odehrál Ondřej Petržík, který se stal autorem 31 bodů. Naopak kaňkou je nekoncentrovanost některých hráčů na utkání, nedodržení pokynů a nedisciplinovanost, to byly hlavní aspekty, které nás stály vítězství.