BK Jiskra Domažlice vs. BK Medvědi Tábor   60:69 (17:18, 31:33, 46:57)

V předposledním utkání roku 2018 nastoupili hráči kategorie U15 na domácí palubovce proti hostujícímu týmu Medvědi Tábor. Hostující tým je v tabulce nadregionální ligy U15 na druhém místě a již před tímto zápasem měl zajištěný postup do Ligy U15, která bude pokračovat v roce 2019. V prvním utkání, které se hrálo v Táboře, domažličtí hoši utrpěli vysokou porážku o 30 bodů a hostující tým byl také v tomto zápase favoritem. Domácí hráči se však prognóz nezalekli a od první chvíle se zakousli do svého soupeře a bojovali o každý koš. Hostující tým nás trápil zejména rychlým protiútokem, kdy hráči dokázali přejít celé hřiště a úspěšně zakončit. Domažličtí chlapci však dokázali dostatečně reagovat a tak bylo skóre vyrovnané. V poločase odcházely týmy do šaten s minimálním rozdílem dvou bodů, hosté vedli 33:31. Jediným neúspěšným herním úsekem se opět stala třetí čtvrtina, kdy se domácím chlapcům přestala dařit střelba ze střední vzdálenosti a nedokázali doskočit již vystřelené míče a mít tak druhou, případně třetí šanci ke skórování. Hosté v tuto chvíli začali navyšovat svůj náskok a před poslední čtvrtinou vedli rozdílem 11 bodů. Přes veškerou snahu domácího týmu se již nedokázali přiblížit na dostřel Medvědům z Tábora a zápas tak prohráli 69:60. Je to sice velký posun po porážce o 30 bodů, ale opět nás můžou mrzet nepřesnosti v rozehrávce a menší dravost při soubojích o odražené míče a v obraně. Na hostující hráčích bylo vidět, že více chtějí a bojovali o každý míč o každý koš, o každý doskok. To byl v tomto zápase hlavní rozdíl.