BK Jiskra Domažlice vs. BK Klatovy   84:74 (19:9, 44:30, 67:53)

I druhé derby o den později v Městské sportovní hale ve Fügnerově ul. v Domažlicích vykazovalo známky velké důležitosti. Jiskra tentokrát dobře začala, zodpovědně bránila, i v útoku měla hra větší řád a jak se později ukázalo, tak konečný rozdíl ve skóre vznikl vlastně už po 10 minutách hry. Ve 2.čtvrtině Klatovy zprvu přidaly, Jiskře však vyšlo několik rychlých protiútoků a trojka v poslední sekundě 2.hracího období z ruky výborně hrajícího Jakuba Tauera vnesla do řad domácích větší klid do poločasové přestávky. Nejlepší chvíle si nechali Chodové do první části 3.čtvrtiny, kdy se ve 27.minutě vyhoupl rozdíl ve skóre na nejvyšších 19 bodů. Pak však přišlo uspokojení a "plichtu" v této čtvrtině zachraňoval v posledních sekundách trojkou Martin Mach. Tak jako Jiskra zahrála skvělý part v sobotu v Klatovech v posledních 4 minutách zápasu, tak naopak v neděli v posledních minutách zápasu trochu hazardovala s vybudovaným až 16tibodovým náskokem, který se zásluhou přesné riskantní střelby hostů z velké vzdálenosti smrskl minutu před koncem až na 5 bodů. Více už naštěstí domácí svému rivalovi nepovolili. V dresu Klatov odehrál výborné utkání bývalý hráč Jiskry velmi aktivní Vašek Kubát, který byl nejlepším střelcem hostů se 17 body a taktéž asi nejlepším soupeřovým obranářem.

Trojky 6 : 7 (Klatovy všechny ve 2.poločase!), TH 27/18 : 19/15, fauly 17 : 23, body Jiskra: Tauer 15(1), Mat.Císař 14(1), J.Štípek 14(2), Jiřinec 12, Bauer 11, Mach 7(1), Batysta 6(1), Baxa 5, body Klatovy: Kubát 17, Cerha 16, Vondra 13, Sazama 11