BK Klatovy vs. BK Jiskra Domažlice   54:65 (18:20, 29:32, 45:45)

Utkání bylo velmi důležité z hlediska boje o záchranu v soutěži, a proto byla znát nervozita na hřišti i na lavičce Jiskry. Domažlice soupeře sice přehrávaly, ale zároveň zbytečnými chybami se připravovaly o snadné proměňování košů. Když se k tomu ještě přidalo katastrofální neproměňování trestných hodů, hra i skóre bylo vyrovnané. Klatovy výborně bránily ve hře 1 na 1 a zkušeně si vypomáhaly pod vlastním košem, čímž eliminovaly domažlické podkošové hráče. Domácí v závěrečné čtvrtině v páté minutě odskočili na rozdíl sedmi bodů a o osudu utkání se zdálo rozhodnuto. Jiskra však změnila obranu a dokázala posledních pět minut vyhrát 19:1!

Body: Zeman 16, Štípek 13 (2), Tauer 9, Jiřinec 8, Císař 7, Bauer 7, Blacký 5 trestné hody:33/13 - 39%, střelba za 3 body: 17/2