BK Jiskra Domažlice vs. SKB Rokycany   89:74 (25:19, 48:50, 68:57)

Tradiční rival dorazil do Domažlic v početně hodně oslabené sestavě. Nechyběla sice hlavní hvězda Jakub Velenský, ale především pod košem měli hosté handicap. A právě tento faktor byl asi rozhodujícím pro konečnou výhru Jiskry o 15 bodů. A protože v říjnu vyhráli Rokycany doma jen o koš, v konečném účtování tabulky sk.A 2.ligy mužů po základní části může při rovnosti bodů hovořit ve prospěch Chodů skóre ze vzájemných zápasů. Všechna hrací období kromě 2.čtvrtiny Jiskra vyhrála. Mezi 11. a 20.minutou Rokycany zahrozily svou největší zbraní - střelbou z dálky, kdy za 2.čtvrtinu daly 6 trojek, z toho Jakub Velenský pět. Po změně stran už se naplno ukázala fyzická převaha Jiskry, svou roli sehrál úbytek sil hostů při rotaci pouze šesti hráčů a výsledkem bylo pohodové vítězství o 15 bodů. Výborný výkon podal Zeman a za zmínku stojí téměř 90% úspěšnost střelby Jiřince. Zdařilý návrat do týmu po delší době slavil i Tomáš Vondrovic.

Trojky 4:11, fauly 19:13, TH 9/5 : 28/21, Body Jiskra: Zeman 18, Jiřinec 16, Jan Štípek 15(3), Bauer 11, Mach 10, Tauer 8 (10 zisků!), Batysta 5(1), Vondrovic 3, Baxa 2, Jan Blacký, Body Rokycany: J.Velenský 28(6), Šašek 17(1). O.Velenský 13(3)