BK Jiskra Domažlice vs. BK Mariánské Lázně   83:61 (21:20, 46:28, 60:42)

Předposlední celek tabulky z lázeňského města přijel do Domažlic v plné sestavě a krom 2.čtvrtiny vcelku dokázal s Jiskrou držet po celý zápas krok. Jiskře chyběl lehce zraněný Zeman a s ním jeho 15-20 bodů, řada doskoků, získaných faulů..V první čtvrtině se hostům dařila střelba z dálky, domácí byli pomalejší v obraně, takže musela přijít důraznější domluva trenéra Štípka, aby se tým probudil. Léčba zabrala a ve 2.čtvrtině Chodové rozhodli o svém přesvědčivém vítězství. Přes pokyny trenérů se však nepovedlo týmu svého soupeře "dorazit", M.Lázně se dostaly až na 11 bodů odstupu a Jiskra přesvědčivého rozdílu ve skóre docílila zlepšenou produktivitou až v posledních 90 vteřinách zápasu. Poslední lednový víkend čeká tým výjezd do Slaného a na Sokol Žižkov, doma se naši příznivci mohou těšit na zápasy s Benešovem a Kbely 9. a 10.2.2019.

Trojky 8:7, fauly 17:21, TH 22/13 : 13/10, Body Jiskra: Jan Štípek 16(2), Bauer 16(1), Vondrovic 13(2), Tauer 11, Mach 9, Batysta 9(2), Jan Blacký 7(1), Jiřinec 2, Baxa