BK Jiskra Domažlice vs. BK TJ Přeštice   89:49 (16:14, 43:26, 68:38)

V neděli po obědě nastoupili k druhému utkání roku hráči nadregionální ligy kategorie U15. Jednalo se o odvetné utkání s týmem BK Přeštice, přičemž první utkání bylo odehráno před necelými 20 hodinami na půdě Přeštic. Po velice kritickém a důrazném pohovoru po prvním zápase v Přešticích, kdy trenéři nebyli spokojeni s přístupem domažlických chlapců k zápasu, si domácí tým chtěl napravit reputaci a ukázat, že umí hrát dobrý basketbal. Hosté z Přeštic ale rozhodně nepřijeli s poraženeckou náladou a od prvních chvil bojovali a snažili se domácímu týmu znepříjemnit jejich počínání, což se jim v první čtvrtině podařilo a domažličtí chlapci vyhráli toto herní období 16:14. Od druhé čtvrtiny však palubovku oponovalo už jen jedno jediné družstvo a to byli domácí chlapci, kteří začali dominovat na doskoku pod oběma koši, dařilo se jim střelecky a hlavně rychlé a přesné zakončování protiútoků. Druhé herní období vyhráli 27:12 a do šatny tak odcházeli se 17 bodovým náskokem. Ve druhém poločase domácí tým pokračoval v dobrém výkonu, kdy přidal i několik tříbodových košů a druhý poločas domácí vyhráli 40:22. Celkově v zápase dosáhli na rozdíl 40 bodů a zvítězili 89:49. Domácí hráči si tak napravili reputaci z předešlého utkání a dokázali, že basketbal hrát umějí. Za utkání na domácí palubovce si zaslouží pochvalu celý tým. O týmové hře především svědčí bodové rozdělení celkového skore. Hned šest hráčů zaznamenalo dvojciferné bodové hodnoty.

Petržík-21, Zvolánek, Prettl-14, Altynski, Škarda-12, Kalíšek-11, Ticháček-4, Kubovec-1