BK Baník Most vs. BK Jiskra Domažlice   75:42 (17:15, 32:27, 57:34)

Po večerním přesunu z Teplic do Mostu nás v sobotu dopoledne čekal místní klub BK Baník Most. Jednalo se o nám neznámého soupeře, ale podle papírových předpokladů se dal očekávat vyrovnaný souboj. K zápasu jsme bohužel nastupovali bez nemocného Paidara a Petržíka, hrajícího extraligu v Plzni. Papírové předpoklady se od začátku začaly naplňovat. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a hrál se rychlý a pohledný basketbal. První čtvrtinu vyhráli domácí o dva body 17:15. Ve druhém herním období se obraz hry nezměnil, bojovalo se o každý míč, domácí tým si přesto udržoval mírné vedení a poločas vyhrál 32:27. Bohužel vstup do druhého poločasu domažlickým chlapcům vůbec nevyšel, domácí tým vlétl na palubovku jako uragán a za první tři minuty zaznamenali 5 košů plus dva tříbodové koše a odskočili na rozdíl 17 bodů. Ve třetí čtvrtině za 7 min. hostující hráči zaznamenali pouze jeden koš Škarda a jeden TH Záhoř. Toto selhání se ukázalo jako rozhodující pro tento zápas. Třetí třetinu domácí tým vyhrál 25:7. V posledním herním období se obraz hry vyrovnal, ale domažličtí chlapci již nenašli sílu na zvrat v utkání a domácí tým tak vyhrál rozdílem 30 bodů. Dobré utkání odehrál opět Libor Škarda a Sam Macht. Mezi střelce se prosadili Adam Konop a David Brož.