BK Teplice vs. BK Jiskra Domažlice   48:80 (3:23, 16:32, 23:61)

Netradičně již v pátek v 15:00 se vydali na nejdelší cestu sezóny ligový žáci kategorie U14 k utkání do severních Čech. Po tříhodinové cestě nastoupili v 18:30 proti místnímu klubu BK Teplice. Bohužel k utkání nemohl odcestovat Jiří Paidar (nemoc) a Ondřej Petržík, který na druhou polovinu soutěže přestoupil do extraligové Lokomotivy Plzeň. I přes dlouhou cestu a nekompletní tým, domažličtí chlapci vlétli do zápasu jako uragán a po první čtvrtině vedli 23:3. V druhém herním dějství se opticky hra vyrovnala, ale hostujícím hráčům se i nadále dařil rychlý protiútok, který ale bohužel nepříliš přesně zakončovali. V druhém poločase se hrál nepříliš pohledný basketbal se spoustou nepřesností. Domácí tým nestačil jak rychlostně tak technicky, ale vše vynahrazoval velkou snahou. To však na hosty nestačilo a domažličtí hráči si dokráčeli k pohodlnému vítězství 80:48. V zápase dostali šanci všichni hráči, kteří k zápasu přicestovali a odehráli kvalitní utkání. První ligové body vstřelil Ota Bauz, velice dobrý zápas odehrál již tradičně Sam Macht a ve skvělém světle se ukázali také Ondřej Holý a Libor Škarda.