Sokol Žižkov vs. BK Jiskra Domažlice   89:48 (23:15, 39:28, 63:36)

V neděli 27.1.2019 čekal Jiskru ve slavné hale v Praze na Folimance přetěžký soupeř - loňský účastník 1.ligy Sokol Žižkov. V první vzájemném zápase v říjnu 2018 v Domažlicích byli Pražané jen těsně o 5 bodů úspěšnější, Jiskra jim to vrátila i s úroky ve 4.kole Českého poháru doma 31.10.2018, kdy po velkém obratu v poslední čtvrtině otočila nepříznivé skóre minus 21 bodů na 74:73. Bylo tedy jasné, že nás čeká soupeř zcela jiného kalibru než předchozího dne ve Slaném. A Žižkov to začal hned od první minuty potvrzovat - velmi zkušeně hrál v útoku, tvrdě a fyzicky v obraně, v jeho kádru je hodně více než stokilových borců. Velmi přesně střílel a Jiskra se ani na doskocích moc neprosazovala. Přesto ještě v poločase drželi Chodové poměrně nadějný pouze 11-bodový odstup. Nástup do 3.čtvrtiny však sebral Domažličanům jakékoli naděje na úspěšný výsledek, během 5 minut 4 trojky domácích a jen 4 body hostů znamenaly až 23-bodový odstup, který Žižkov až do konce zápasu plynule navyšoval. Svou dominanci potvrdil opět 4 trojkami v řadě v posledních 2 minutách utkání.

Trojky 12:2(!), 15/11 : 21/6(!), fauly 20:13, Body Jiskra: Bauer 14(1), Jiřinec 10, Mach 7, J.Štípek 6, Batysta 3(1), Jan Blacký 4, Novák a Baxa po 2, Vondrovic Body Žižkov: Šindelář 22(3), Pacák 22(2), Srna 12(4)