BK Jiskra Domažlice vs. BC Benešov   85:67 (15:9, 32:34, 65:51)

K očekávanému zápasu s doposud suverénním lídrem celé 2.ligy mužů BC Benešov nastoupila Jiskra bez opory Zemana, nemocných Císaře a Vondrovice a Baxy. V úvodu utkání byla na obou družstvech patrná nervozita a z ní pramenící časté ztráty a chyby v zakončení i v obraně. Do tempa se jako první dostal favorit z Benešova, když manko minus 6 bodů otočil na poločasové vedení o dva body. Po změně stran jakoby ze šatny vyšly jiné týmy, Jiskra zlepšila ve své hře snad úplně všechno, nepouštěla hosty do střeleckých pozic, sama začala trefovat i těžké střely, dařily se kombinace a publikum to také začalo náležitě oceňovat. Takto vysoko nastavenou laťku udrželi domácí i v poslední čtvrtině a výsledkem byla pro hosty teprve druhá prohra v letošním ročníku 2.ligy a ještě k tomu o plných 18 bodů! Díky této nečekané výhře se můžou Chodové vrátit ještě i do boje o první čtyřku po základní části soutěže, na třetí Radotín a čtvrté Ústí teď chybí jedna jediná výhra! S oběma celky se ještě do konce soutěže střetneme - v Černošicích s Radotínem 24.2. od 17h, s Ústím pak doma v posledním 22.kole 10.3. od 10h.

Trojky 9:6, TH 25/16 :22/17, fauly 21:23, Body Jiskra: Mach 23(2), Bauer 19, J.Štípek 13(3), Jan Blacký 10(1), Jindra 9(2), Jiřinec 8, Batysta 3(1), Tauer, Novák , Body Benešov: Kožant 20(5), Proskovec 18, Ťažký 14(1), Malý 10