BK Mariánské Lázně vs. BK Jiskra Domažlice   57:86 (14:15, 26:38, 42:62)

Překvapivě vysoká a velmi důležitá výhra v lázeňském městě se vůbec nerodila lehce. Domácí, hnáni svými temperamentními příznivci, od začátku zkoušeli Jiskru zatlačit pohyblivou obranou, ke které mají ve své "hale" na malém hřišti výborné předpoklady. Hosté se však nedali a už ve 3.minutě se dostali do vedení, které vlastně už do konce z rukou nepustili. Rozhodnutí přineslo hned druhé hrací období a také nástup do 3.čtvrtiny, kdy bylo patrné, že M.Lázně se snaží ještě s výsledkem něco udělat. Jiskra však byla přesná v útoku, zodpovědná v obraně, po celý zápas družstvo příkladně drželo při sobě, nasazení bylo hodné prvnímu ligovému zápasu po více než 1/2 roce půstu. Z individuálních výkonů zaslouží ocenění především Pavel Bauer, jenž absolvoval vynikající přípravu, po dlouhé době bez zranění či nemocí a byl opravdovým tahounem svého týmu. V lídra začíná dozrávat na pozici 1 i Jan Štípek a to nejen bodovým příspěvkem. S výkonem i výsledkem můžeme být hodně spokojení, protože v lázeňském městě se nebude nikomu vyhrávat snadno. V dresu domácích se příliš neprosadil ani nedávný hráč Jiskry Michal Rolínek ani obávaný "trojkař" Jiří Dufek.

Trojky 2:4, fauly 25:19, TH : 29/20, TCH 1:0 Body Jiskra: Bauer 26, Štípek 18(1), Jiřinec 11, Mach 8(2), Zeman 8, Blacký Jan 7(1), Tauer 4, Císař a Baxa po 2, Novák